Tesla - LED FILAMENT RETRO BULB, E27, 7,2W, 230V, 806lm, 2700K, 360°,clear
| Csomagküldő.hu | 14.5.2026 |
| GLS Lithuania | 15.5.2026 |
| Personal Pickup | tomorrow 08:30 |
| ZÁSILKOVNA - HOME DELIVERY to ADDRESS in Slovakia up to 10 kg | 13.5.2026 |
| Collection points of ZÁSILKOVNA Slovakia - SHIPMENTS UP TO 10 kg | 13.5.2026 |
| Delivery to an address in Hungary - The best option | 13.5.2026 |
| Post Delivery Service EU | 25.5.2026 |
| Post Delivery Service EU | 25.5.2026 |
| Post Delivery Service EU | 25.5.2026 |
| Zasilkovna.cz | 13.5.2026 |
| Colissimo France | 13.5.2026 |
| Croatian Post - Delivery to an address in Croatia | 18.5.2026 |
| Delivery to address Germany - The best option | 13.5.2026 |
| DPD Austria | 13.5.2026 |
| ECONT - Delivery to an address in Bulgaria | 18.5.2026 |
| FedEx Economy Israel | 18.5.2026 |
| FedEx Priority Israel | 15.5.2026 |
| GLS - Delivery to an address in Belgium | 14.5.2026 |
| GLS - Delivery to an address in Netherlands | 15.5.2026 |
| GLS Czechia - Consignments within 5 kg | tomorrow |
| GLS Finland | 18.5.2026 |
| GLS Ireland | 18.5.2026 |
| MRW - Delivery to an address in Portugal | 15.5.2026 |
| MRW Spain | 15.5.2026 |
| Omniva Estonia | 14.5.2026 |
| Omniva Latvia | 14.5.2026 |
| Omniva Lithuania | 14.5.2026 |
| Sameday Romania | 14.5.2026 |
| Swedish Post | 18.5.2026 |
| Swiss Post Economy | 15.5.2026 |
| Taxydromiki Greece | 18.5.2026 |
| Austrian Post | 14.5.2026 |
| Belgian Post - Delivery to an address in Belgium | 15.5.2026 |
| Business Parcel Malta and Cyprus | 15.5.2026 |
| Danish Post | 15.5.2026 |
| Delivery to an address in Poland - The best option | 13.5.2026 |
| DHL - Delivery to an address in Netherlands | 15.5.2026 |
| GLS - Delivery to an address in Bulgaria | 18.5.2026 |
| GLS Denmark | 15.5.2026 |
| GLS Estonia | 18.5.2026 |
| GLS France | 14.5.2026 |
| GLS Greece | 18.5.2026 |
| GLS Italy | 15.5.2026 |
| GLS Latvia | 15.5.2026 |
| GLS Portugal | 18.5.2026 |
| GLS Slovakia | 14.5.2026 |
| GLS Slovenia | 15.5.2026 |
| GLS Spain | 18.5.2026 |
| GLS Sweden | 18.5.2026 |
| Hungarian Post - Delivery to an address in Hungary | 14.5.2026 |
| Overseas Express - Delivery to an address in Croatia | 18.5.2026 |
| Packeta.ro | 14.5.2026 |
| Post Delivery Service EU | 25.5.2026 |
| Post Delivery Service EU | 25.5.2026 |
| Swiss Post Priority | 15.5.2026 |
| Cargus Romania | 13.5.2026 |
| Fastway Ireland | 18.5.2026 |
| GLS - Delivery to an address in Croatia | 15.5.2026 |
| GLS - Delivery to an address in Hungary | 15.5.2026 |
| GLS Austria | 14.5.2026 |
| GLS Germany | 14.5.2026 |
| GLS Poland | 14.5.2026 |
| GLS Romania | 15.5.2026 |
| GLS Luxembourg | 15.5.2026 |
| Code: | BL277227-5PACK |
| Producer: | Tesla Lighting |
| Price : | 18,90 € |
| STOCK: | 1 pc |
| EAN: | 8596238003873 |
| Refund Possibility: | YES |
| Warranty: | 36 Months |
| Type: | LED BULB |
| Length: | 105 MM |
| Average: | 60 MM |
| Weight: | 0,037 KG |
| Input voltage: | 230 V |
| Input power: | 7,2 W |
| Colour temperature: | 2700 K |
| Color rendering index (CRI): | min. 80 |
| Lumens: | 806 lm |
| Base Type: | E27 |
| Technology: | LED |
| Form: | Standard Bulb |
| Beam angle: | 360 |
| Product lifetime: | 25000 Hours |
| Energy Class: | E |
| Power consumption of a tungsten light bulb: | 68 W |
| Pieces in package for this price: | 5 pc(s) |