Tesla - LED FILAMENT RETRO CANDLE E14, 4,2W, 230V, 470lm, 2700K, 360°, clear
| Code: | CL144227-1 |
| Producer: | Tesla Lighting |
| Price : | 4,30 € |
| Availability: | Ask for POSSIBILITY TO ORDER |
| STOCK: | 0 pc |
| EAN: | 8596238003736 |
| Refund Possibility: | YES |
| Warranty: | 36 Months |
| Type: | LED BULB |
| Length: | 100 MM |
| Average: | 35 MM |
| Weight: | 0,032 KG |
| Input voltage: | 230 V |
| Input power: | 4,2 W |
| Colour temperature: | 2700 K |
| Color rendering index (CRI): | min. 80 |
| Lumens: | 470 lm |
| Base Type: | E14 |
| Technology: | LED |
| Form: | Candle |
| Beam angle: | 360 |
| Product lifetime: | 25000 Hours |
| Energy Class: | E |
| Power consumption of a tungsten light bulb: | 43 W |
| Pieces in package for this price: | 1 pc(s) |