Tesla - LED BULB E27, 9W, 230V, 806lm, 4000K, 220°
| Code: | BL270940-4 |
| Producer: | Tesla Lighting |
| Price : | 3,80 € |
| Availability: | Unavailable to order |
| STOCK: | 0 pc |
| EAN: | 9009789005221 |
| Refund Possibility: | YES |
| Warranty: | 36 Months |
| Type: | LED BULB |
| Length: | 105 MM |
| Average: | 60 MM |
| Weight: | 0,051 KG |
| Input voltage: | 230 V |
| Input power: | 9 W |
| Colour temperature: | 4000 K |
| Color rendering index (CRI): | min. 80 |
| Lumens: | 806 lm |
| Base Type: | E27 |
| Technology: | LED |
| Form: | Standard Bulb |
| Beam angle: | 220° |
| Product lifetime: | 25000 Hours |
| Energy Class: | F |
| Power consumption of a tungsten light bulb: | 60 W |
| Pieces in package for this price: | 1 pc(s) |