Tesla - LED FILAMENT RETRO CANDLE E14, 4W, 230V, 470lm, 4000K, 360°, clear
| Csomagküldő.hu | 4.5.2026 |
| GLS Lithuania | 4.5.2026 |
| Personal Pickup | 4.5.2026 08:00 |
| ZÁSILKOVNA - HOME DELIVERY to ADDRESS in Slovakia up to 10 kg | 4.5.2026 |
| Collection points of ZÁSILKOVNA Slovakia - SHIPMENTS UP TO 10 kg | 4.5.2026 |
| Delivery to an address in Hungary - The best option | 4.5.2026 |
| Post Delivery Service EU | 14.5.2026 |
| Post Delivery Service EU | 14.5.2026 |
| Post Delivery Service EU | 14.5.2026 |
| Zasilkovna.cz | 4.5.2026 |
| Colissimo France | 4.5.2026 |
| Croatian Post - Delivery to an address in Croatia | 5.5.2026 |
| Delivery to address Germany - The best option | 4.5.2026 |
| DPD Austria | 4.5.2026 |
| ECONT - Delivery to an address in Bulgaria | 5.5.2026 |
| FedEx Economy Israel | 7.5.2026 |
| FedEx Priority Israel | 4.5.2026 |
| GLS - Delivery to an address in Belgium | 4.5.2026 |
| GLS - Delivery to an address in Netherlands | 4.5.2026 |
| GLS Czechia - Consignments within 5 kg | 4.5.2026 |
| GLS Finland | 6.5.2026 |
| GLS Ireland | 5.5.2026 |
| MRW - Delivery to an address in Portugal | 4.5.2026 |
| MRW Spain | 4.5.2026 |
| Omniva Estonia | 4.5.2026 |
| Omniva Latvia | 4.5.2026 |
| Omniva Lithuania | 4.5.2026 |
| Sameday Romania | 4.5.2026 |
| Swedish Post | 5.5.2026 |
| Swiss Post Economy | 4.5.2026 |
| Taxydromiki Greece | 5.5.2026 |
| Austrian Post | 4.5.2026 |
| Belgian Post - Delivery to an address in Belgium | 4.5.2026 |
| Business Parcel Malta and Cyprus | 4.5.2026 |
| Danish Post | 4.5.2026 |
| Delivery to an address in Poland - The best option | 4.5.2026 |
| DHL - Delivery to an address in Netherlands | 4.5.2026 |
| GLS - Delivery to an address in Bulgaria | 5.5.2026 |
| GLS Denmark | 4.5.2026 |
| GLS Estonia | 5.5.2026 |
| GLS France | 4.5.2026 |
| GLS Greece | 5.5.2026 |
| GLS Italy | 4.5.2026 |
| GLS Latvia | 4.5.2026 |
| GLS Portugal | 7.5.2026 |
| GLS Slovakia | 4.5.2026 |
| GLS Slovenia | 4.5.2026 |
| GLS Spain | 7.5.2026 |
| GLS Sweden | 6.5.2026 |
| Hungarian Post - Delivery to an address in Hungary | 4.5.2026 |
| Overseas Express - Delivery to an address in Croatia | 5.5.2026 |
| Packeta.ro | 4.5.2026 |
| Post Delivery Service EU | 14.5.2026 |
| Post Delivery Service EU | 14.5.2026 |
| Swiss Post Priority | 4.5.2026 |
| Cargus Romania | 4.5.2026 |
| Fastway Ireland | 5.5.2026 |
| GLS - Delivery to an address in Croatia | 4.5.2026 |
| GLS - Delivery to an address in Hungary | 4.5.2026 |
| GLS Austria | 4.5.2026 |
| GLS Germany | 4.5.2026 |
| GLS Poland | 4.5.2026 |
| GLS Romania | 4.5.2026 |
| GLS Luxembourg | 4.5.2026 |
| Code: | CL140440-7 |
| Producer: | Tesla Lighting |
| Price : | 4,80 € |
| Availability: | On a WAY TO OUR WAREHOUSE |
| STOCK: | 0 pc |
| EAN: | 8596238002265 |
| Refund Possibility: | YES |
| Warranty: | 36 Months |
| Type: | LED BULB |
| Length: | 100 MM |
| Average: | 35 MM |
| Weight: | 0,032 KG |
| Input voltage: | 230 V |
| Input power: | 4 W |
| Colour temperature: | 4000 K |
| Color rendering index (CRI): | min. 80 |
| Lumens: | 470 lm |
| Base Type: | E14 |
| Technology: | LED |
| Form: | Candle |
| Beam angle: | 360° |
| Product lifetime: | 25000 Hours |
| Energy Class: | E |
| Power consumption of a tungsten light bulb: | 40 W |
| Pieces in package for this price: | 1 pc(s) |