Tesla - LED GU10, 7W, 230V, 560lm, 4000K, 100°
| Csomagküldő.hu | 25.5.2026 |
| GLS Lithuania | 25.5.2026 |
| Personal Pickup | 22.5.2026 08:30 |
| ZÁSILKOVNA - HOME DELIVERY to ADDRESS in Slovakia up to 10 kg | 25.5.2026 |
| Collection points of ZÁSILKOVNA Slovakia - SHIPMENTS UP TO 10 kg | 25.5.2026 |
| Delivery to an address in Hungary - The best option | 25.5.2026 |
| Post Delivery Service EU | 4.6.2026 |
| Post Delivery Service EU | 4.6.2026 |
| Post Delivery Service EU | 4.6.2026 |
| Zasilkovna.cz | 25.5.2026 |
| Colissimo France | 25.5.2026 |
| Croatian Post - Delivery to an address in Croatia | 26.5.2026 |
| Delivery to address Germany - The best option | 25.5.2026 |
| DPD Austria | 25.5.2026 |
| ECONT - Delivery to an address in Bulgaria | 26.5.2026 |
| FedEx Economy Israel | 28.5.2026 |
| FedEx Priority Israel | 25.5.2026 |
| GLS - Delivery to an address in Belgium | 25.5.2026 |
| GLS - Delivery to an address in Netherlands | 25.5.2026 |
| GLS Czechia - Consignments within 5 kg | 22.5.2026 |
| GLS Finland | 27.5.2026 |
| GLS Ireland | 26.5.2026 |
| MRW - Delivery to an address in Portugal | 25.5.2026 |
| MRW Spain | 25.5.2026 |
| Omniva Estonia | 25.5.2026 |
| Omniva Latvia | 25.5.2026 |
| Omniva Lithuania | 25.5.2026 |
| Sameday Romania | 25.5.2026 |
| Swedish Post | 26.5.2026 |
| Swiss Post Economy | 25.5.2026 |
| Taxydromiki Greece | 26.5.2026 |
| Austrian Post | 25.5.2026 |
| Belgian Post - Delivery to an address in Belgium | 25.5.2026 |
| Business Parcel Malta and Cyprus | 25.5.2026 |
| Danish Post | 25.5.2026 |
| Delivery to an address in Poland - The best option | 25.5.2026 |
| DHL - Delivery to an address in Netherlands | 25.5.2026 |
| GLS - Delivery to an address in Bulgaria | 26.5.2026 |
| GLS Denmark | 25.5.2026 |
| GLS Estonia | 26.5.2026 |
| GLS France | 25.5.2026 |
| GLS Greece | 26.5.2026 |
| GLS Italy | 25.5.2026 |
| GLS Latvia | 25.5.2026 |
| GLS Portugal | 28.5.2026 |
| GLS Slovakia | 25.5.2026 |
| GLS Slovenia | 25.5.2026 |
| GLS Spain | 28.5.2026 |
| GLS Sweden | 27.5.2026 |
| Hungarian Post - Delivery to an address in Hungary | 25.5.2026 |
| Overseas Express - Delivery to an address in Croatia | 26.5.2026 |
| Packeta.ro | 25.5.2026 |
| Post Delivery Service EU | 4.6.2026 |
| Post Delivery Service EU | 4.6.2026 |
| Swiss Post Priority | 25.5.2026 |
| Cargus Romania | 25.5.2026 |
| Fastway Ireland | 26.5.2026 |
| GLS - Delivery to an address in Croatia | 25.5.2026 |
| GLS - Delivery to an address in Hungary | 25.5.2026 |
| GLS Austria | 25.5.2026 |
| GLS Germany | 25.5.2026 |
| GLS Poland | 25.5.2026 |
| GLS Romania | 25.5.2026 |
| GLS Luxembourg | 25.5.2026 |
| Code: | GU100740-2 |
| Producer: | Tesla Lighting |
| Price : | 3,80 € |
| STOCK: | 8 pc |
| EAN: | 8596238000483 |
| Refund Possibility: | YES |
| Warranty: | 36 Months |
| Type: | LED BULB |
| Length: | 55 MM |
| Average: | 50 MM |
| Weight: | 0,1 KG |
| Input voltage: | 230 V |
| Input power: | 7 W |
| Colour temperature: | 4000 K |
| Color rendering index (CRI): | min. 80 |
| Lumens: | 560 lm |
| Base Type: | GU10 |
| Technology: | LED |
| Form: | Spot |
| Beam angle: | 100° |
| Product lifetime: | 25000 Hours |
| Energy Class: | F |
| Power consumption of a tungsten light bulb: | 45 W |
| Pieces in package for this price: | 1 pc(s) |