Tesla - LED GX53, 6W, 230V, 480lm, 3000K, 100°



| Csomagküldő.hu | 14.5.2026 |
| GLS Lithuania | 15.5.2026 |
| Personal Pickup | tomorrow 09:00 |
| ZÁSILKOVNA - HOME DELIVERY to ADDRESS in Slovakia up to 10 kg | 13.5.2026 |
| Collection points of ZÁSILKOVNA Slovakia - SHIPMENTS UP TO 10 kg | 13.5.2026 |
| Delivery to an address in Hungary - The best option | 13.5.2026 |
| Post Delivery Service EU | 25.5.2026 |
| Post Delivery Service EU | 25.5.2026 |
| Post Delivery Service EU | 25.5.2026 |
| Zasilkovna.cz | 13.5.2026 |
| Colissimo France | 13.5.2026 |
| Croatian Post - Delivery to an address in Croatia | 18.5.2026 |
| Delivery to address Germany - The best option | 13.5.2026 |
| DPD Austria | 13.5.2026 |
| ECONT - Delivery to an address in Bulgaria | 18.5.2026 |
| FedEx Economy Israel | 18.5.2026 |
| FedEx Priority Israel | 15.5.2026 |
| GLS - Delivery to an address in Belgium | 14.5.2026 |
| GLS - Delivery to an address in Netherlands | 15.5.2026 |
| GLS Czechia - Consignments within 5 kg | tomorrow |
| GLS Finland | 18.5.2026 |
| GLS Ireland | 18.5.2026 |
| MRW - Delivery to an address in Portugal | 15.5.2026 |
| MRW Spain | 15.5.2026 |
| Omniva Estonia | 14.5.2026 |
| Omniva Latvia | 14.5.2026 |
| Omniva Lithuania | 14.5.2026 |
| Sameday Romania | 14.5.2026 |
| Swedish Post | 18.5.2026 |
| Swiss Post Economy | 15.5.2026 |
| Taxydromiki Greece | 18.5.2026 |
| Austrian Post | 14.5.2026 |
| Belgian Post - Delivery to an address in Belgium | 15.5.2026 |
| Business Parcel Malta and Cyprus | 15.5.2026 |
| Danish Post | 15.5.2026 |
| Delivery to an address in Poland - The best option | 13.5.2026 |
| DHL - Delivery to an address in Netherlands | 15.5.2026 |
| GLS - Delivery to an address in Bulgaria | 18.5.2026 |
| GLS Denmark | 15.5.2026 |
| GLS Estonia | 18.5.2026 |
| GLS France | 14.5.2026 |
| GLS Greece | 18.5.2026 |
| GLS Italy | 15.5.2026 |
| GLS Latvia | 15.5.2026 |
| GLS Portugal | 18.5.2026 |
| GLS Slovakia | 14.5.2026 |
| GLS Slovenia | 15.5.2026 |
| GLS Spain | 18.5.2026 |
| GLS Sweden | 18.5.2026 |
| Hungarian Post - Delivery to an address in Hungary | 14.5.2026 |
| Overseas Express - Delivery to an address in Croatia | 18.5.2026 |
| Packeta.ro | 14.5.2026 |
| Post Delivery Service EU | 25.5.2026 |
| Post Delivery Service EU | 25.5.2026 |
| Swiss Post Priority | 15.5.2026 |
| Cargus Romania | 13.5.2026 |
| Fastway Ireland | 18.5.2026 |
| GLS - Delivery to an address in Croatia | 15.5.2026 |
| GLS - Delivery to an address in Hungary | 15.5.2026 |
| GLS Austria | 14.5.2026 |
| GLS Germany | 14.5.2026 |
| GLS Poland | 14.5.2026 |
| GLS Romania | 15.5.2026 |
| GLS Luxembourg | 15.5.2026 |
| Code: | GX530630-1 |
| Producer: | Tesla Lighting |
| Price : | 7,00 € |
| STOCK: | 15 pc |
| EAN: | 9009789004873 |
| Refund Possibility: | YES |
| Warranty: | 36 Months |
| Type: | LED BULB |
| Length: | 75 MM |
| Average: | 24 MM |
| Weight: | 0,04 KG |
| Input voltage: | 230 V |
| Input power: | 6 W |
| Colour temperature: | 3000 K |
| Color rendering index (CRI): | min. 80 |
| Lumens: | 480 lm |
| Base Type: | GX53 |
| Technology: | LED |
| Form: | Round |
| Beam angle: | 100° |
| Product lifetime: | 25000 Hours |
| Energy Class: | F |
| Power consumption of a tungsten light bulb: | 40 W |
| Pieces in package for this price: | 1 pc(s) |